Про нас

Koval Studio Design  – це дизайн-студія інтер’єру, для тих кому до душі простір стилю, краси, гармонії та комфорту. Протягом 14-ти років ми кожен день втілюємо ці принципи в своїх роботах. Більше 190-та реалізованих дизайн-проектів квартир, заміських будинків, офісів, ресторанів і кафе сьогодні складають наше портфоліо.

Ми любимо свою роботу і своїх замовників, максимально уважно ставимося до їхнього бачення нового простору. Синергія досвіду і професіоналізму дизайнерів KSD з мріями Клієнтів про затишне житло чи статусний офіс, дають на виході індивідуальний проект, який стає втіленням їх бажань!

Ксенія Коваль

Ксенія Коваль

Засновник і керівник студії KSD

Дизайнер інтер’єру з багаторічним досвідом роботи, експерт в питаннях організації простору. Ксенія максимально уважна до кожного проекту, знається та розуміється у всьому до дрібниць.

Валерія Сорохан

Валерія Сорохан

Дизайнер-візуализатор

Займається побудовою 3D візуалізацій інтер’єру проектів студії, забезпечує якісний фотореалістичний рендер.

Ксенія Донець

Ксенія Донець

Дизайнер-візуализатор

Займається проектуванням в 3D-MAX. Робить професійні та реалістичні візуалізації проектів з тонкою передачею текстури меблів, предметів інтер’єру, стильним декором і т.д.

Леся Лутченко-Мороз

Леся Лутченко-Мороз

SMM і контент-менеджер

Веде сторінки компанії в FB, Instagram, інших соцмережах, займається адмініструванням та наповненням сайту.

Анастасія Бондаренко

Анастасія Бондаренко

Дизайнер-архітектор

Відповідає за технічну частину роботи студії: планування, розгортки, креслення. Настя дуже позитивна людина, з нею легко працювати по всім питанням.