4 застарілі рішення в дизайні інтер’єру

  1. Шафи-купе. Треба сказати, що шафи, комоди та інше меблеве «начиння» для зберігання речей взагалі поступово відходить у небуття. Але шафи-купе заборонені категорично! – в сучасному інтер’єрі це «кам’яний вік». Замість них рекомендуємо організувати гардеробну. Якщо немає місця виділити під неї кімнату, або частину кімнати, відведіть хоча б куток! – навіть його можна організувати «смачно» і змістовно
  2. Симетричний простір. Диван біля журнального столику, як під лінієчку викладені диванні подушки, з двох сторін від дивана два однакових крісла, навпроти «стінка» – нудно і застаріле це все!
    Посуньте в сторону ваші уявлення про правильність та геометричність простору, скористайтеся асиметрією і легким хаосом при розстановці меблів і декоруванні.
  3. Масивні багатомісні дивани, що займають півкімнати, поступаються місцем компактним і витонченим моделям, можливо, не таким практичним, але зате стильним і зручним, а ще їх з легкістю можна пересунути!)))
  4. Меблеві гарнітури також відносимо до пережитків. Стільки різних стилів дизайну пропагують міксувати меблі, що фабричні комплекти із столу зі стільцями, або дивана із кріслами, абсолютно втратили актуальність. Зате ви абсолютно впевнено можете купувати по одному вподобаному вами стільцю до вашого нового столу, і нехай вас не бентежить  різниця кольорів чи оббивки, або стилів – розказуйте всім, що у вас еклектика))