Серед новинок, що пропонує ринок, завжди є такі, що сприймаються з обережністю, чи сумнівом. Але є ті, яким одразу кажеш безумовне «ТАК». 5-топ трендів найближчого майбутнього, які вже зараз користуються популярністю:
Тим, хто вважає сірий занадто нудним для інтер’єру, просто не розуміє всіх його переваг. Тому сьогодні поговоримо про цей простий і прекрасний колір.
Головна його перевага – позитивний вплив на людську психіку. Факт, доведений вченими: сірі інтер’єри діють заспокійливо, створюють відчуття надійної стабільної атмосфери в домі. Вони усувають відчуття напруженості, агресії, роздратування, допомагають розслабитися. Сірий в однаково добре сприяє інтелектуальному розвитку, і польоту фантазії у творчих натур.
Для інтер’єрних рішень сірий колір також незамінний. При цьому однаково виграшно він виглядає в монохромному поєднанні з білим чи нейтральними кольорами, або стає прекрасним фоном для більш соковитої палітри. Сіра основа в інтер’єрі прекрасно «гасить» зайву яскравість будь-якого кольору. А ще складно знайти колір, з яким би сірий було неможливо поєднати, що теж йому «в плюс».
Стиль лофт (loft з англ. «горище») підходить для людей волелюбних, творчих, тих хто любить простір і світло, адже основний принцип тут: менше стін – більше повітря!!! Він поєднує в собі продумане зонування з максимальною відкритістю приміщення, комбінування стилів у меблюванні та мінімалізм, передбачає нестандартні аксесуари і рішення.
Цей напрямок з’явився в Америці 40-х років. Виробництва масово з’їжджали за місто, залишаючи в центрі величезні приміщення. Спритні дільці переробляли їх із заводських і складських під житлові. Звідси пішли характерні особливості стилю, властиві виробничим цехам: просторі приміщення, відсутність перегородок, високі стелі. Цегляна кладка, вентиляційні системи, облуплені стіни – це не ознаки бідності, але невід’ємна частина індустріального лофту.
Високі стелі в приміщеннях дозволяють без проблем організовувати другий рівень – там розміщують спальню, або робочу зону, куди ведуть металеві, або дерев’яні сходи. Меблі багатофункціональні, зручні, стильні. Можливий мікс різних напрямків і цінової категорії, тобто прийнятне сусідство меблевих конструкцій з піддонів і антикварних речей. В якості меблів можуть також використовуватися арт-об’єкти – все це вписується в лофт-дизайн.
Стиль підходить для молодіжних тусовок, творчих богемних зібрань, людей, які не стислі рамками, вільні від забобонів. Фотопідбірка інтер’єрів в стилі лофт допоможе оцінити, чи подобається вам такий дизайн. А якщо відчуваєте, що це ваш стиль – будемо раді зробити таку красу для вас, Koval Studio Design реалізували не один дизайн-проект лофт-квартир. Можете переконатися в цьому, переглянувши наше портфоліо 😉
Стиль МІНІМАЛІЗМ у всіх давно на слуху, але він як і раніше залишається актуальним. Свобода пересування і якомога більше простору – ось його головні принципи, які забезпечуються помірною кількістю меблів і практично повною відсутністю декорування. Вітається також якомога менша кількість стін у приміщеннях.
Простір зонується по функціональному застосуванню, освітлення планується на різних рівнях та багато, тому що другий закон мінімалізму – якомога більше світла.
Виходячи з попереднього пункту, мінімалізм вимагає наявності великих вікон і ніяких завіс, гардин, штор – це все тут не доречно! Дозволений максимум – віконні жалюзі, горизонтальні або вертикальні.
Геометрія простору та фігур – це відноситься до приміщення, плануванні, меблів, і взагалі до всього, що стосується наповнення мінімалістичного інтер’єру.
При цьому гамма кольорів досить обмежена: використовується багато білого, популярні чорний і сірий кольори. Дерево, бетон, метал, скло – матеріали і фактури, що допустимі для даного стилю.
Безперечно, це стиль людей вільних від умовностей і накопичувального міщанства, що люблять простір та свободу більше ніж пафосні захаращені інтер’єри. Помилкове враження, ніби мінімалізм холодний, незатишний стиль, який створює порожні простори можна легко розвіяти, розглянувши добірку наших фото. А якщо хочете і собі щось в мінімалістичному дизайні, Koval Studio Design з радістю допоможе вам реалізувати ваші ідеї!
Скандинавський стиль прийшов до нас з північних країн, де люди цінують простоту, зручність і простір, а ще, звичайно, багато світла, адже його так бракує довгими полярними ночами.
Koval Studio Design
Ми створюємо стильний
комфортний простір
для життя та роботи.
Де нас знайти
Київ, вул. Лінійна 17
koval.kseniya@gmail.com
+38(067)372 02 99
Час роботи:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 8:00-14:00
Нд: вихідний