Скандинавський стиль прийшов до нас з північних країн, де люди цінують простоту, зручність і простір, а ще, звичайно, багато світла, адже його так бракує довгими полярними ночами. Саме ці характеристики є основними для стилю «сканді», як його часто називають шанувальники.

Отже, для скандинавського стилю must be:

1) великі вікна, багато світла, прозорі штори, або зовсім без них

2) білий колір – в скандинавському інтер’єрі використовується для всього: стін, підлоги, меблів, аксесуарів. Як варіант, можна взяти пастельні кольори, але дуже світлих відтінків: блакитного, зеленого, бежевого.

3) багато світильників – підлогові, підвісні, бра, чим більше, тим краще, але обов’язкова умова: простий дизайн.

4) лаконічна обробка і меблювання. Стіни можуть бути пофарбовані, поклеєні однотонними шпалерами. Підлога дерев’яна, або викладена простою плиткою. Меблі та аксесуари практичні, з натуральних матеріалів: дерево, скло, бавовна. В цілому, все повинно бути максимально просто і комфортно, якомога більше простору і повітря!

5) кольорові акценти – їх використовують щоб у світлому приміщенні загальна картинка не зливалася в одну пляму. Акцентом може бути жива зелень, яскраві подушки, пледи, килимки на підлозі – всього дуже помірно, невеликі яскраві плями, не більше.

Якщо вам до душі впорядкованість, світло та простір скандинавського стилю, замовляйте інтер’єр Koval Studio Design.