Порядок у ванній. Місія можлива

Як часто житловий простір навколо нас захаращується купою непотрібних і необов’язкових речей ?! Зазвичай, це не відбувається в один момент. Але якось поступово й масштабно. Раптом дивишся – а ти вже загруз в сотні незрозумілих предметів. Який дизайн інтер’єру серед цього хаосу ?! Пропонуємо без жалю позбутися від усього зайвого і почнемо з ванної кімнати

Впорядкувати велику кількість різнокаліберних пляшечок, баночок і коробочок допоможуть однотипні полиці. Заздалегідь продумайте і розплануйте їх розміщення. Полиці можуть бути в кілька рівнів, навіть невеличкий стелаж на підлозі, якщо є місце. Можна використовувати кошики, органайзери або піднос – так купа кольорових тюбиків буде виглядати більш естетично.

Додають простору для зберігання вбудовані полиці, наприклад під ванною або умивальником. Їх можна зробити відкритими або закритими. Закриті будуть візуально зменшувати простір, зате приховувати весь хаос на полицях.

Ще один «секретик» порядку в ванній кімнаті – використання однотипних органайзерів. Завдання може ускладнитися, якщо у вас дуже багато різних гелів, шампунів, мила… Тоді можна використовувати, наприклад, не один, а два-три кольори органайзера, плюс зіграти на різниці їх розмірів та форм, щоб відрізняти рідини різного призначення у схожих пляшечках.

порядок в ванной порядок в ваннойпорядок в ванной