Новобудова: індивідуальний дизайн або ремонт від забудовника?

советы дизайнера интерьера

Ми не любимо обирати, нас стомлює необхідність приймати рішення і брати за них відповідальність. Хочеться, як за помахом чарівної палички: щоб все було, а нам нічого не було))

Саме йдучи назустріч бажанням клієнтів отримати готові рішення, забудовники нині масово пропонують квартири в новобудовах з ремонтами: заїжджай – і живи. Здавалося б, пропозиція – мрія !!! Ніяких проблем з ремонтом, вибором плитки з десятка кольорів, не потрібно шукати шпалери і ламінат, навіть розетки і вимикачі вже на місцях. Меблі завезли, розставили – живи і радій! Ще й зекономили час і гроші.

Нічого, що у сусіда такі ж шпалери чи плитка на кухні. Що страшного, якщо вимикачі не там де треба, а розеток не вистачає зовсім ?! Ну, ок, плінтус з часом почав відвалюватися, внутрішні двері «повело», а фарба швидко вицвіла…

На жаль, часто забудовники не заморочуються з типовими проектами для квартир «під ключ», використовують дешеві (читай – «неякісні») матеріали, а всі «баги» випливають, як правило, в ході експлуатації. Потім виявляється, що за ремонт все ж доводиться братися самостійно, і дуже скоро.

Як же найкраще вчинити з новобудовою? Правильно запрошувати дизайнера ще на етапі ВИБОРУ квартири. Якщо у вас є варіанти на вибір з кількох квартир, саме дизайнер підкаже, яку краще взяти під ваші потреби, чи є  можливість для перепланувань які ви бажаєте. Він може помітити «підводні камені» новобудови, які спричинять проблеми в подальшій експлуатації.

Ну, і звичайно, ніщо так не задовольнить ваші потреби як ІНДИВІДУАЛЬНИЙ проект. Працюючи з сім’єю клієнта, дизайнер детально вивчає психологію і спосіб життя замовників, їх потреби та бажання. Виходячи з усіх критеріїв, створює дизайн-проект, який відповідає запитам на 200%, а потім – допомагає в його реалізації. Дизайнер вирішує питання вибору матеріалів та меблів, комунікує з підрядниками і постачальниками. Це саме та «чарівна паличка», яку ви хотіли, чи не так ?!

Отже, оглядаєте квартиру в новобудові? Телефонуйте – ми допоможемо зробити правильний вибір і разом створимо квартиру, де ви відчуєте себе по-справжньому щасливими! Хочете записатися на консультацію до дизайнера? Контактний телефон шукайте в розділі “Контакти” нашого сайту