Пропонуємо додати ефектності інтер’єру простими і доступними способами. Ці прийоми не тільки оновлять інтер’єр, але і додадуть йому рівня «лакшері». Отже, дорогий і красивий дизайн вам гарантують:

Білі стіни. На світлому тлі вигідно виглядають практично будь-які меблі, при цьому білі стіни роблять простір світлішим, більшим, додають стилю.

Великі живі рослини. Воно однозначно оживлять кімнату. А для гарної великої рослини, обов’язково потрібно використовувати однотонний і дорогий горщик.

Акцентна стіна. Чудово буде виглядати особливо, якщо у вас однотонні стіни. Акцентну стіну можна виділити текстурою, контрастним кольором, малюнком на шпалерах, або навіть просто величезною картиною.

Молдинги. Порожні стіни створюють відчуття незавершеності в інтер’єрі, в той же час молдинги додають йому рельєфності, виразності і, безумовно, здорожчення

Якісний плінтус. Здавалося б, така непомітна деталь в інтер’єрі, але, зверніть увагу, як «здешевлює» інтер’єр дешевий пластиковий плінтус. У той же час хороший плінтус можна зробити навіть високим, виділивши його і зробивши повноцінним учасником в интерьерному вирішенні стильного простору.