КАВ`ЯРНЯ vs РЕСТОРАН

У чому різниця між дизайном інтер’єру для кав’ярні та ресторану? Відповідь на поверхні: в принципі роботи і потребах клієнтів цих закладів.

Для клієнта кав’ярні важлива наявність кави і місця для зустрічі, де можна ненадовго зупинитись поговорити, а потім побігти далі у своїх справах. По-суті, це прохідне місце.

 

Тому дизайн інтер’єру кав’ярні повинен бути простий і невибагливий, зручний і практичний. Добре, якщо буде якась «фішка» що запам’ятається відвідувачам та виділить ваш заклад на тлі сотень інших. Тоді клієнт неодмінно повернеться до вас і рекомендує своїм друзям. Висновок: бюджет проекту середній, дизайн простий, але з «родзинкою».

Відвідувач ресторану приходить у заклад всерйоз та надовго: на звані обіди, романтичні вечері, переговори з партнерами. Сюди ходять нечасто, але змістовно.

Тому інтер’єр ресторану повинен вражати і викликати бажання затриматися тут якнайдовше. Ось тут якраз доречні розкіш обстановки, оригінальність оформлення, незвичайні аксесуари, шикарні люстри … Інтер’єр такого ресторану може стати предметом для розмов і обговорень, а сам заклад – улюбленим місцем проведення сімейних зустрічей, бізнес-заходів і посиденьок з друзями на честь ювілею. Висновок: чим дорожчий чек меню ресторану, тим розкішніша має бути обстановка.