Кімната для підлітка і дитяча: різниця дизайну інтер’єру

Интерьер детской

Дитячу в ніжних кольорах з мультяшними героями на стінах від життєвого простору і особистої території підлітка відрізняє прірва. Якщо дитячу кімнату планують батьки для малюка, з урахуванням свого смаку і потреб, то інтер’єр підліткової кімнати вимагає враховувати інтереси та потреби юного господаря.

Дизайн дитячої для малюка виходить, перш за все, з практичності і безпеки простору. Інтер’єр для підлітка – це поділ на функціональні зони для спілкування з друзями, занять творчістю, навчання … Повноцінний персональний простір, де нова особистість себе може проявити на повну.

Палітра кольорів для кімнати малюка вибирається спокійною, бо дитяча психіка дуже вразлива, а зір вкрай чутливий до яскравих відтінків та строкатих малюнків. Переважають кольори: бежевий, приглушений рожевий, блакитний, пісочний, жовтий.

Для кімнати підлітка можна використовувати більш соковиту палітру. З точки зору дизайну, оптимальне використання бежевої або сірої бази, додаючи яскраві акценти в текстилі, меблях і т.д. З урахуванням мінливих пристрастей підлітків, це теж стане в нагоді: змінити штори або подушки в кімнаті набагато швидше, ніж переклеювати шпалери лілового кольору, якщо він «вийшов» з фаворитів дитини. Підліток впевнений, що сам знає, чого хоче, що потрібно в його кімнаті і т.д. З цим необхідно рахуватися. Головне завдання дизайнера в такому випадку: зібрати всі побажання, і організувати простір так, щоб батьки схвалили, а дітям сподобалося.

комната для мальчика

дитяча для хлопчика