Як організувати вдома робоче місце

Правильно організувати робоче місце завдання особливо важлива, для тих кому доводиться працювати з дому. І неважливо це фріланс, або вам просто треба завершити важливий проект у неробочий час – будь-яка робота вимагає певних умов і комфорту в облаштованому місці.

Прекрасно якщо є власний кабінет, але в умовах нашої реальності, частіше доводиться виділяти робочі зони в інших приміщеннях: вітальні, спальні, на кухні. Власне, це не так важливо де саме: зручно розташуватися можна навіть, облаштувавшись на балконі, чому ні?! Головне, правильно організувати простір, освітлення і підібрати потрібні меблі.

Хорошою ідеєю буде відокремити робочу зону за допомогою мобільної ширми, чи гіпсокартонної перегородки, для цих цілей можна використовувати також шафу. Зонування в приміщенні допоможе відчути певне усамітнення і зосередитися на виконанні завдань.

Немає місця для перегородки – теж не проблема! Забезпечте собі зручний стіл з висувними ящиками, крісло з ортопедичною спинкою, обладнайте робоче місце стелажами для документів, книг, техніки. Щоб простір не здавався надто захаращеним використовуйте аксесуари полегшеної конструкції, наприклад, світильники на тонких ніжках.

Освітлення, безумовно, дуже важлива складова для робочого місця. Настільні лампи, підвісні світильники потрібні в будь-якому випадку досить потужні, а якщо робоча зона без природного освітлення, то підсвічування може знадобитися також в денний час, тож буде добре якщо яскравість світильника можна регулювати.