Домашні рослини проти стресу

В часи, коли більшість страждає від вимушеної ізоляції вдома, а відносини в родині проходять випробування на міцність, ми несамовито шукаємо засоби залишитися цілісними і розсудливими людьми.

Хтось під час карантину подаэться у навчання і психоаналіз, хтось дістає спиці та шукає “дзен” у в’язанні, а ми пропонуємо використовувати для відновлення внутрышнбої гармонії … садівництво! ну, або хоча б вирощування домашніх рослин.

Хочеться нагадати, що живі рослини – тренд в інтер’єрах вже кілька сезонів. А ще психологи стверджують, що це  прекрасний антистрес! Робота із землею і догляд за рослинами допомагають віднайти внутрішній спокій. Загалом, отримаєте відразу два в одному: озеленення інтер’єру  на ваш смак, і збалансовану психіку на карантині.

Навіть коли закриті садові центри і ринки, реалізувати задум нескладно прямо зараз. В інтернеті та Facebook маса пропозицій від різних садових господарств, онлайн магазинів з розсадою і готовими вазонами. Багато хто пропонує доставку додому, або пересилку насіння чи розсади. Вам залишиться тільки визначити які квіти хочете, і де саме облаштувати зелену зону в будинку: на балконі? у кімнаті? відвести куточок на кухні?

Заряджайтеся, надихайтеся і наважуйтесь на зміни, разом з Koval Studio Design.