Дизайн інтер’єру віддалено. Бути чи не бути?

интерьер удаленно
 

Часто читачі в повідомленнях пишуть: «Нам так подобаються ваші роботи! Як шкода, що ваша студія інтер’єру знаходиться в Києві. Ось були б ви … / в Одесі, у Львові, Тбілісі, Мадриді / ». Але ми зовсім не обмежені своїм містом, друзі. В сучасному світі цифрових технологій, вайберов і скайпів «повирішувати» на відстані можна дуже багато чого (хоч і не все).

Що можна і чого не можна зробити дистанційно в дизайні інтер’єру? Давайте розберемося. Отже, онлайн легко організувати:
– Перше інтерв’ю з замовником (з’ясування запиту).
– Обмін референсами (види інтер’єрів, які подобаються клієнту) і планами креслень (ті, що є в наявності).
– Заповнення опитувального листа, з урахуванням всіх побажань до приміщення та складання ТЗ (техзавдання на проект).
– Дистанційно ми з’ясовуємо і опрацьовуємо всі деталі проекту, розробляємо 3D-візуалізації. При цьому ми ЗАВЖДИ відправляємо до візуалізацій відео- або аудіокоментарі з поясненням того чи іншого рішення в інтер’єрі. Повірте (або перевірте), навіть в режимі віддаленості ми завжди на зв’язку з клієнтом.

Чого не можна зробити онлайн? – Правильно! Зняти виміри на об’єкті.
А це дуже важливий момент, тому що на розмірах грунтується точність креслень за проектом. Але і тут ситуацію можливо вирішити. Нашим клієнтам пропонуємо два варіанти: 1) ми приїжджаємо на заміри об’єкту за рахунок клієнта, 2) ви самі висилаєте нам всі необхідні заміри. У другому варіанті всі ризики в разі неспівпадінь в розмірах за проектом лягають на клієнта. Але якщо правильно поміряти для вас (або ваших підрядників) не проблема – то тоді всі гострі кути і ризики нівелюються повністю.

Хочете довірити Koval Studio Design розробку дизайн-проекту? – для нас не має значення, як далеко ви проживаєте. Ми зробимо це для вас, тому що любимо свою роботу, наших клієнтів … і цікаві «виклики»!

ксения коваль