6 правил міксування стилів у інтер’єрі

Сьогодні на піку популярності в дизайні змішування різних стилів, причому це стосується як одягу, так і інтер’єрів. На перший погляд, здається, що з цим завданням може впоратися будь-який «чайник» – мішай собі все підряд, а виникнуть питання, відповіси – так модно! Але не все так просто, друзі.

Щоб міксуванні стилів не перетворило житло в «будинок божевільного капелюшника» напханий різними речами, або того гірше в комору, KSD відкриє завісу правильного і гармонійного змішування:

  1. Дотримуйтеся правил поєднання кольорів в інтер’єрі. Стилі різні, але кольори підбирайте гармонійно – це важливо.
  1. Розумне масштабування. Предмети можуть бути різної стилістики, але якщо ставите їх поруч (наприклад, диван і крісло), висоти і масштаби повинні більш-менш збігатися.
  1. Знайдіть баланс та рівновагу. Взаємопроникаючі стилі декору і меблювання в приміщенні виглядають гармонійніше, ніж половина кімнати в одному стилі, а друга – в іншому.
  1. Уникайте «островів». Роблячи кімнату в одній стилістиці і додаючи самотній стілець з іншого стилю, неодмінно додайте йому «компаньйонів». Сторонні «шматки» декору будуть виглядати гармонійно, якщо підтримуються кількома елементами того ж стилю.
  1. Грамотно підбирайте форми. Кругле, квадратне, кострубате, сплюснуте – стилістика різна, форма повинна поєднуватися.
  1. Не перемудруйте! Вчасно зупинитися теж важливо.

Розуміння основних правил змішування і хороший смак, стануть гарантом вдалого міксу, а професійний підхід фахівця студії KSD, створить сучасний міксований дизайн-проект вашого житла, офісу чи ресторану.